BBL Contractors

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Naszym celem jest rozwój Twojego potencjału zawodowego. Doskonale wiemy, że Twoje umięjetności oraz doświadczenie mają wyjątkową wartość, i właśnie dlatego wybieramy dla Ciebie w pełni wyselekcjonowane stanowiska pracy,  które odpowiadaja Twoim kwalifikacjom oraz predyspozycjom zawodowym.

Czym się zajmujemy

BBL ma ugruntowaną pozycję na rynku doradztwa personalnego, jako firma oferująca kompleksowe rozwiązania kadrowe skierowane do specjalistów z branży wydobycia ropy naftowej i gazu, budowlanej, inżynieryjnej i morskiej. Posiadamy bardzo atrakcyjne oferty zatrudnienia dla wykwalifikowanego personelu na lądzie, morzu i statkach.
 
  • Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży , która pozwala nam lepiej zrozumieć umiejętności i wymagania każdego kandydata.
  • Dzięki naszemu międzynarodowemu zasięgowi możemy zaoferować kandydatom interesujące możliwości rozwoju zawodowego na całym świecie, zarówno na lądzie, jak i na morzu.
  • Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników do pracy za granicą.
  • Odpowiednie warunki życia i pracy naszych pracowników są dla nas bardzo ważne, dlatego organizujemy dla Was komfortowe zakwaterowanie oraz transport.
  • Nasi przedstawiciele i opiekunowie projektów regularnie odwiedzają zakłady pracy, w celu zagwarantowania Wam odpowiedniej opieki.
  • Jesteśmy w stanie zapewnić naszym pracownikom długotrwałe zatrudnienie, co jest możliwe dzięki stałej bazie klientów, z którymi zbudowaliśmy trwałe relacje.
  • Powiadomienia o nowych ofertach pracy przesyłamy SMS-ami, e-mailem lub za pośrednictwem spersonalizowanego konta użytkownika.
 
Po znalezieniu odpowiedniej oferty od razu możesz zgłosić swoją kandydaturę poprzez zarejestrowanie sie na naszej stronie. Warto wiedzieć, że to właśnie tam nasi konsultanci szukają w pierwszej kolejności osób na rekrutowane stanowiska. Proces rejestracji jest tak zaprojektowany, aby uzyskać komplet informacji dotyczących Twojej osoby: umiejętności, doświadczenia zawodowego, zainteresowań i rodzaju pracy, której szukasz.

Oferty pracy z całego świata

Nasi klienci prowadzą działaność w wielu różnych krajach, czego rezultatem jest nasz globalny zasięg. W BBL zatrudnionych jest ponad 500 + specjalistów biorących udział w wielu ciekawych projektach na całym świecie. Nasi pracownicy z powodzeniem łączą rozwoj zawodowy z  pasja podróżowania.
 

Od innych firm doradczych odróżnia nas:

Obszerna wiedza na temat poszczególnych rynków zatrudnienia, którą posiadają nasze zespoły ekspertów ds. rekrutacji, a także doświadczenie zdobyte w trakcie obecności na projektach. Wiele osób z naszej firmy pracowało w przeszłości w zawodach inżynierskich. To praktyczne podejście i wiedza na temat każdej z branż umożliwia nam pełne zrozumienie Twoich oczekiwań i potrzeb, a także sprawia, że z łatwością możemy wybrać dla Ciebie odpowiednią pracę, zgodną z Twoimi kwalifikacjami.
 
Właśnie dzięki temu uzyskaliśmy opinię firmy solidnej i rzetelnej, która jest najchętniej wybieranym przez światowych liderów dostawcą rozwiązań z zakresu doradztwa personalnego. Oznacza to, że wiele z naszych ofert zatrudnienia jest dostępnych jedynie poprzez naszą firmę, a więc przeznaczone są one tylko dla naszych kandydatów.
 
Mozesz rowniesz znalesc wiecej informacji on nas na Facebook lub na naszym Blogu lub zadzwonic pod numer telefonu +442085149170.

 

candidates 1

 

 

 

candidates 2